ВИДАЛЕННЯ КАТАРАКТИ


Марія ЖОВТОШТАН
Лікар-консультант
катарактального відділення
Видалення катаракти ока – амбулаторна процедура, а це означає, що ви проведете у медичному центрі лише кілька годин. Після того, як ви отримаєте вичерпну інформацію щодо запланованої операці,ї ви підпишете договір на її проведення та розпочнете підготовку до операції по видаленню катаракти. Спочатку Вас огляне лікар-офтальмолог, потім лікар-анестезіолог переконається, що ви здорові, а досвідчена маніпуляційна медстестра проведе усі необхідні процедури.
1
Підчас операції Ваше око буде надійно знеболене краплями. Ви будете бачити лише яскраве світло та відчувати доторки рук
2
Хірург вводить в око крихітний порожнистий інструмент, який за допомогою високочастотних вібрацій (ультразвуку) “розбиває” помутнілий кришталик ока та виводить його назовні
3
Через надзвичайно маленький розріз 1,8 мм на місце видаленого природного кришталика хірург імплантує штучний кришталик - інтраокулярну лінзу (ІОЛ)
Після операції на катаракту досвідчені лікарі будуть ретельно стежити за процесом загоєння – абсолютно безкоштовно вам видадуть набір необхідних ліків, проведуть усі необхідні контрольні огляди та проконсультують з приводу будь-яких запитань щодо післяопераційного догляду.

ВИБІР КРИШТАЛИКА

На основі даних ретельного діагностичного обстеження та ваших потреб лікарі медичного центру запропонують вам обрати штучний кришталик, який не тільки гарантуватиме досягнення оптимальних показників зору, але і підвищить якість вашого життя. Усі інтраокулярні лінзи (ІОЛ), які імплантують у нашому медичному центрі, виготовлені найкращіми світовими виробниками (Zeiss, Alcon, Tecnis, Hanita, Bausch&Lomb, US-Optics тощо) біологічно сумісні з тканинами ока, довговічні та надійні.

Пройдіть тест і дізнайтеся, який вид ІОЛ підходить вам найкраще

Пройти тест

ДЯКУЄМО!
За результатами тесту Вам найкраще підходить кришталик:

ВИДИ КРИШТАЛИКІВ

Монофокальні ІОЛ
14700 - 30000 грн
Базова лінза для заміни помутнілого кришталика. Ці лінзи успішно імплантовані мільйонам людей у цілому світі і, можливо, вони задовільнять і ваші потреби.
У залежності від способу вашого життя монофокальну лінзу можна обрати для чіткого зору на певній відстані. Якщо більшість часу ви працюєте на близьких відстанях (читаєте, вишиваєте, пишете, користуєтеся мобільним телефоном), тоді після операції ваш зір зблизька буде максимально високим, а вдалечінь буде нечітким і вам знадобляться окуляри для далі. Якщо ж ваші очі протягом більшої частини дня фокусуються на дальніх відстанях (керуєте автомобілем, гуляєте з онуками, дивитеся телевізор), тоді після операції ваш зір вдалечинь буде високим, але ви не зможете працювати на близьких відстанях і вам знадобляться окуляри, коли ви будете читати чи набирати номер на мобільному телефоні.

Японія, Німеччина, США, Ізраїль, спільне виробництво США-Україна.
Монофокальні ІОЛ з корекцією астигматизму
24400 - 32000 грн
Не варто страждати від астигматизму, коли є реальна можливість назавжди позбутися цієї вади. Вибір торичної лінзи для корекції астигматизму дозволить не тільки відновити ваш зір, але й покращити якість вашого життя. Монофокальні лінзи з корекцією астигматизму дозволяють світлу фокусуватися на одній відстані – вдалині чи зблизька. У залежності від способу вашого життя монофокальну лінзу можна обрати для чіткого зору на певній відстані. Це означає, що ви отримаєте максимально високу гостроту зору на обраній віддалі, однак, вам знадобляться окуляри для роботи на іншій віддалі.

Виробники: США, Німеччина.
ІОЛ з поглибленим фокусом
47000 - 47500 грн
Ця лінза може фокусуватися у декількох точках, майже як і справжній кришталик людського ока. Більшість пацієнтів після імплантації лінз з поглибленим фокусом не залежить від окулярів та контактних лінз, навіть якщо до операції вони були невід'ємною частиною їх життя.
ІОЛ з продовженим фокусом дозволяє чітко бачити на різних віддалях. Ви зможете читати улюблену газету, дивитися, як грають ваші онуки на дитячому майданчику, керувати автомобілем та переглядати програми на телебаченні. Дрібний текст інструкції до медикаментів, вивіски на магазинах, фінал футбольного матчу по телевізору - тільки уявіть, ви зможете бачити світ, таким, яким він створений - велику картину і найменші деталі. Така лінза – це вибір розумних, впевнених, активних людей, які не бажають жити “на половину”, які не хочуть обмежувати свій світ товстими скельцями окулярів.

Виробники:  США.
ІОЛ з поглибленим фокусом та з корекцією астигматизму
54000 - 54500 грн
Якщо ваш діагноз астигматизм, то імплантація торичної лінзи з поглибленим фокусом позбавить вас цієї вади. Якщо раніше ви щоранку змушені були натягати на носа окуляри чи одягати контактні лінзи, після імплантації такої лінзи залежність від окулярів значно зменшиться або взагалі зникне. Після ретельного аналізу вашої рогівки лікар підбере унікальну по своїй будові лінзу, яка дозволить повністю подолати чи суттєво зменшити ваш астигматизм, а заразом усунути прояви пресбіопії - читайте, подорожуйте, ходіть на риболовлю чи просто насолоджуйтеся чудовими краєвидами без додаткової оптики!

Виробники:  США.
Трифокальні та гібридні ІОЛ
48000 - 63000 грн
Наш медичний центр пропонує вам наступне покоління ІОЛ - трифокальні та гібридні лінзи.  Мультифокальні ІОЛ попереднього покоління забезпечують чіткий зір на близькій та далекій віддалі, але робота на середній відстані може бути ускладненою. Більшість пацієнтів з катарактою хочуть бути незалежними від окулярів і прагнуть бачити на всіх віддалях незалежно від ступеню освітлення. З трифокальними та гібридними лінзами м'яке фокусування зору на будь-якій віддалі без окулярів стало реальністю. З трифокальною чи гібридною лінзою ви зможете з легкістю переводити свій погляд з екрану комп'ютера на документи чи на дальні дерева у вікні, не втрачаючи якості зображення. Ви зможете не перейматися через гало чи засвіти підчас керування авто у нічний час - ці лінзи забезпечують надзвичайний рівень контрастної чутливості. Для забезпечення максимальної якості зору ми пропонуємо також трифокальні та гібридні лінзи з корекцією астигматизму.

Виробник Німеччина, США.
З’ЯВИЛОСЬ ЗАПИТАННЯ?
*