КАТАРАКТИ
можна
позбутися
Львів, Миколайчука, 9
(032) 224-9-224
(096) 224-9-225
АКЦІЯ
Ретельна діагностика зору
для пенсіонерів зі знижкою 110 грн.
Андрій Гудзь Катарактальний хірург,
лікар клініки “ЛАЗЕР Плюс”
БАЧИТИ ЧИ НІ?
Рішення за тобою

Ваш діагноз – катаракта? Тоді саме час подумати про видалення катаракти. Всупереч міфам, помутніння – це незворотна зміна протеїнів кришталика, його прозорість неможливо відновити ані краплями, ані дієтами, ані спеціальним масажем, ані різноманітними народними методами. Єдиною можливістю раз і назавжди позбутися катаракти є мікрохірургічна операція, яка включає ряд процедур по лікуванні катаракти. Сучасні технології забезпечують високу ефективність оперативного лікування катаракти – зір практично повністю відновлюється.

Катаракта – не вирок, пам’ятайте про це. Подаруйте собі радість бачити!

СИМПТОМИ КАТАРАКТИ

Замовити діагностику

3 кроки до подолання катаракти

1
Пройти ретельну діагностику зору, разом з лікарем обрати тип кришталика, який задовольнить усі потреби Вашого життя та забезпечить найкращу якість зору, провести розрахунок оптичної сили кришталика.
2
Правильно підготуватися до операції – у цьому Вам допоможуть наші лікарі-консультанти та працівники реєстратури. Вам видадуть Листок аналізів та консультацій, які необхідно отримати до проведення операції. Ці дослідження покажуть загальний стан Вашого організму і дозволять нам прийняти правильні рішення щодо перебігу операції.
3
Обрати дату, коли вам буде зручно та комфортно позбутися катаракти. Завдяки сучасним технологіям наші найкращі лікарі швидко, безболісно, а головне безпечно та надійно проведуть операцію. Дотримуватися рекомендацій та порад лікаря. Раз і назавжди забути про катаракту.
ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Дізнайтеся, який кришталик підходить вам найбільше
Пройти тест

ВІДГУКИ

Додати відгук
*